• P
  • Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel: Martin Pejša
Čajkovského 594
Jihlava

Jedná se o prodejnu Svět hor. Nástup nejpozději od 1. 11. 2019.
Práce na 2 směny - ranní 6.00 - 14.30 hodin, odpolední 9.00 - 17.30 hodin.
Cca 1x za 3 týdny i sobota 8.00 - 12.00 hodin.
Náplň práce:
- vyřizování objednávek z e-shopu (systém Pohoda)
- komunikace se zákazníky e-shopu
- zásobování obchodu zbožím - naskladňování přes systém Pohoda
- vydávání zásilek
- obsluha zákazníků na prodejně
- ostatní práce na prodejně
Nabízíme:
- po zapracování možnost i výrazného růstu ohodnocení (dle znalostí, dovedností, samostatnosti a výkonu)
- příplatek za práci v sobotu 50%, za přesčas 25%
- možnost ročních odměn
- 4 týdny dovolené s možností vybrat si 3 týdny v létě
- zvýhodněné nákupy v rámci sortimentu prodejny
Požadujeme:
- dobrá znalost práce na PC
- poctivost, spolehlivost, pečlivost
- vstřícné jednání se zákazníky
První kontakt e-mailem (zaslat životopis) nebo telefonicky.

Kontaktní osoba: Martin Pejša
Telefon: 606 570 432
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina