• P
  • OBRÁBĚČ KOVŮ

OBRÁBĚČ KOVŮ

Zaměstnavatel: BOHEMIA RINGS s.r.o.
Zámrsk 10

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
Přijmeme kolegu na pozici obráběče kovů.
POŽADUJEME:
- ideálně technické vzdělání nebo praxe v oboru
- výhodou znalost programu Siemens Sinumerik 840 D
- práce ve 12 hod. směnách (denní/noční), měsíčně cca 15 směn, víkendy volné
NÁPLŇ PRÁCE:
- seřizování a programování CNC obráběcích strojů
- vytváření výrobního programu v prostředí Siemens Sinumerik 840D
- příprava obráběcích nástrojů
NABÍZÍME:
- individuálně stanovené mzdové ohodnocení, řadu firemních benefitů, možnost dalšího profesního rozvoje
- příspěvek na dopravu, dotované stravování, dovolená navíc, navýšené příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání, firemní akce
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 15 hodin) nebo e-mailem

Kontaktní osoba: Lucie Vomáčková
Telefon: 606 062 802
Pozice určená pro region: Pardubický kraj