• P 
  • P 
  • Pracovníci v sociálních službách pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dě 

Pracovníci v sociálních službách pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dě

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 34

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI MOZAIKA
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se středoškolským vzděláním ukončeným maturitou, který má výborné komunikační dovednosti, sociální cítění, je týmový hráč, je flexibilní, samostatný, spolehlivý, zodpovědný, umí řešit konflikty a dobře zvládá stresové situace.
Dále požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz (aktivní řidič/ka). Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Terénní sociální práce v klientských rodinách, poradenství, vedení dokumentace sociální práce, to vše pod metodickým vedením sociálního pracovníka ad.
Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj. Možnost práce i na částečný úvazek (0,8 úv.).
NABÍZÍME: Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a tým zkušených pracovníků, možnost čerpání supervizní podpory, příspěvek na masáže a obědy, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Marta Doubravová, tel.: 739 244 872, nebo emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz

odpovědět
Pracovníci v sociálních službách pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dě
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj