• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka

Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka

Zaměstnavatel: Charita Přerov,
Šířava 1295

Nástup dle individuální domluvy.

Náplň práce:
poskytování pečovatelských úkonů v domácnostech uživatelů (terénní forma práce), aministrativní práce na PC.

Požadavky:
výhodou je vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, základy práce na PC, akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, tvořivý přístup, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Nabízíme:
možnost výkonu práce i na DPP; odbornou podporu (supervize, metodické vedení), zázemí stabilní organizace, další vzdělávání v oboru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: pecovatelka@prerov.charota.cz;
- telefonicky na čísle 777 729 512 - Mgr. Klára Mimani

Kontaktní osoba: Klára Mimani
Telefon: 777729512
Pracovního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj