• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel: PONTIS Šumperk o.p.s.
Gen. Svobody 2800

Osobní kontakt;
Náplň práce: realizace přímé práce s uživateli nízkoprahového zařízení pro děti a mládež prostřednictvím rozmanitých aktivit
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav, odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.v soc.službách),
Výhodou: očkování proti hepatitidě, zkušenosti s vedením dětského kolektivu např. na letních táborech nebo ve vedení zájmových kroužků.
Předpoklady: organizační a komunikační dovednosti pro práci s dětmi a mládeží, znalost internetového prostředí pro komunikaci v sociálních sítích.
Délka prac.poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení, popř. i doba neurčitá.
Stravenky, dovolená 5 týdnů, indisp.volno. Pracovní doba 9:30-18:00.

Postup pro zájemce:
- zaslat strukturovaný životopis, včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech nejpozději do 15. 7. 2020.
- připojit motivační dopis "Moje představa o činnosti pracovníka v sociálních službách v Nízkoprahovém klubu pro děti a mládež Rachot";
Zájemci o práci splňující uvedené požadavky, kteří včas odevzdají žádost o práci, motivační dopis a strukturovaný životopis (důležité uvést telefonní kontakt), budou telefonicky pozváni k ústnímu výběrovému řízení.
Informace k pracovní pozici podá:
Bc. Ľubica Hanáková, vedoucí NZDM Rachot
tel: 583 550 237
mob: 778 087 717
e-mail: hanakova.lubica@pontis.cz

Další informace podá: Eva Mazáková, personalistka, tel: 583 211 766, e-mail: mazakova.eva@pontis.cz, osobní kontakt 17. listopadu 6 (bývalá knihovna)

Kontaktní osoba: Eva Mazáková
Telefon: 583211766
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj