• P
  • Pracovník pohřební služby

Pracovník pohřební služby

Zaměstnavatel: Eko Bi s.r.o.
Semanínská 2050

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Semanínská č.p. 2050, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost
- příjemné vystupování
- asertivita, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
- řidič
- manipulace se zesnulými včetně svozu
- příprava obřadů
- pomocné práce při údržbě veřejné zeleně na hřbitovech
NABÍZÍME:
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- další zaměstnanecké benefity
KONTAKT:
telefonicky:
- Valachová Iva - personalista - tel. 731 449 801
- Ing. Veronika Cinková - vedoucí střediska - tel. 739 613 129
e-mailem: iva.valachova@ekobi.cz, veronika.cinkova@ekobi.cz
osobně: na adrese sídla zaměstnavatele v rozmezí od 6,00 hod. - 14,30 hod.

Kontaktní osoba: Iva Valachová
Telefon: 731 449 801
Pozice určená pro region: Pardubický kraj