• P
  • Pracovníci logistického centra

Pracovníci logistického centra

Zaměstnavatel: LIPOELASTIC a.s.
Vrbenská 887

PRACOVNÍCI LOGISTICKÉHO CENTRA
POŽADUJEME: min. SŠ, příp. VŠ vzdělání, fyzickou zdatnost ( fyzická manipulace s balíky nad
15 kg ), praxe v logistice výhodou, znalost práce v MS Office, znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2, řidičský průkaz sk. B.
Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
NÁPLŇ PRÁCE: zákaznická podpora v oddělení logistiky, komunikace a vyjednávání podmínek s dopravci, tvorba přijatých objednávek a vydaných faktur, komunikace a zpracovávání objednávek vydaných do zahraničí (v angličtině), koordinace skladu - fyzická manipulace
s balíky - fyzický příjem, zodpovědnost za chod skladu.
NABÍZÍME: hrubá mzda od 26 tis.+prémie, týden dovolené navíc, stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy, karierní růst.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na kariera@lipoelastic.com

Kontaktní osoba: Marcela Fojtíková
Pozice určená pro region: Zlínský kraj