• P
  • Klientský pracovník/ce

Klientský pracovník/ce

Zaměstnavatel: Česká pošta, s.p.
Horní Bradlo 7

Místo výkonu práce: Česká pošta, s.p. Horní Bradlo 7
NÁPLŇ PRÁCE: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, znalost práce s počítačem, spolehlivost a smysl pro detail
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavá práce, při které uvidíte Vaše výsledky každý den, pracovní doba pouze 15 hod/týdně, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, možnost rekreace ve firemních zařízeních a další benefity
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Petra Kubistová
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj