• P
  • STROJNÍ MECHANIK

STROJNÍ MECHANIK

Zaměstnavatel: SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338

KO: Jana Kadová, tel.: 734 236 622, e-mail: kadova@semix.cz.
Chcete umět obsluhovat balící linky na balení cereálií a dalších potravinářských výrobků Semix? Buďte u přípravy provozu na naší NOVÉ VÝROBNÍ HALE! Můžete pracovat v třísměnném provozu? Zpočátku by šlo jen o ranní a odpolední směny.
Výsledkem Vaší práce budou skvěle zabalené snídaňové cereálie a jiné potravinářské výrobky.
Budete se starat o obsluhu a seřizování naší nové balící linky, doplňovat do ní obaly a suroviny, připravovat balící linku s k provozu. Práce je vhodná více pro muže.
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha strojů na balení a zpracování cereálií, příprava strojů na provoz, čištění strojů a provozu, doplňování surovin a materiálu, dodržování kvality vyráběných produktů, kontrola značení a evidence.
NABÍZÍME: práci ve stabilní potravinářské společnosti, plný pracovní úvazek, motivující ohodnocení 20.000 - 35.000,- Kč hrubé mzdy podle pracovních výkonů a stupně zaučení, příjemný pracovní kolektiv, práci na ranních, odpoledních a nočních směnách, víkendy volné. Dotované OBĚDY, stravenky, hlídané parkoviště a kolárna, roční věrnostní příspěvky, odměny za jubilea a odpracované roky, 20 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc.
Pracoviště: Otice, Rybníčky 338, nástup možný ihned..

Kontaktní osoba: Jana Kadová
Telefon: 734 236 622
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj