• P
  • ZAHRADNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

ZAHRADNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

Zaměstnavatel: Agropark servis s.r.o.
Kosičky 52

- Místo výkonu práce: Kosičky č.p. 52, 503 65 Kosičky
- PP na dobu určitou od 1.9.-29.11.2020
- Náplň práce: realizace zakázek v oboru péče o zeleň, vegetační úpravy, výsadba okrasné zeleně apod. ošetření vegetace, práce v terénu.
- Nabízíme: bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, firemní benefity, finanční růst, osobní přístup ap.
- Požadujeme: znalost rostliného sortimentu, samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolů
- Prosíme, zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu info@agroparkservis.cz, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu

Kontaktní osoba: Pavla Švecová
Telefon: agroparkservis@gmail.com
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj