• P
  • P
  • SVÁŘEČI s EN 135 (MAG)

SVÁŘEČI s EN 135 (MAG)

Zaměstnavatel: Strojírny Sviadnov s.r.o.
K čističce 638

A16 z:13/4/2022 a:18/12/2023
Náplň práce:
- Svařování tavící se elektrodou EN 135 (MAG) různých typů plechů pro výrobu nákladních vagónů a dalších polotovarů pro zakázkovou výrobu.
Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům Vaší práce. Mzda včetně příplatků, prémií a přesčasů. Hodinová mzda od 180 Kč/hod dle zkušeností.
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
- Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
- Příspěvek na stravování.
- Neformální přátelské prostředí.
Očekáváme:
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Provedení svarového spoje požadované jakosti dle svého oprávnění pro metodu 135.
Výhodou:
- Vazačský a jeřábnický průkaz.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme
Zkoušky svařování

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj