• P
  • strojník/strojnice stavební mechanizace

strojník/strojnice stavební mechanizace

Zaměstnavatel: Raeder & Falge s.r.o.
Masarykova 4

Náplň práce:
- Obsluha příslušných druhů stavebních strojů a zařízení
- Řízení pojízdných druhů stavebních strojů a zařízení
Požadujeme:
- Základní vzdělání
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Strojní průkaz
- Pracovitost; spolehlivost; ochotu; učit se novým věcem; flexibilitu
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
- Místo výkonu práce Bohušovice nad Ohří 411 56, Masarykova 4 + stavby zaměstnavatele (převážně Ústecký a Středočeský kraj, Praha)
- Nástupní hrubá mzda od 25.000,- Kč dle zkušeností a praxe

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po -Pá od 8.00 -15.00 hod.
- osobně po předchozí tel. domluvě Po - Čt mezi 8.00 - 15.00 hod. v sídle firmy. Životopis na pohovor s sebou!

Kontaktní osoba: Petr Kohout
Telefon: 725 505 495
Pozice určená pro region: Ústecký kraj