• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel: PONTIS Šumperk o.p.s.
Gen. Svobody 2800

Osobní kontakt;
Požadavky:
minimální vzdělání: středoškolské s maturitou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle § 110);
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- způsobilost k právním úkonům;
- znalost práce s PC;
- znalost prostředí sociálních sítí;
Výhodou:
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič);
- očkování Hepatitis B.

Předpoklady:
- státní občanství České republiky (u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR);
- odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění.
Osobnostní předpoklady:
- kreativita, nápady a schopnost je realizovat, drive, tah na branku;
- zodpovědnost;
- spolehlivost;
- samostatnost;
- flexibilita;
- kooperace;
- organizační schopnosti;
- ochota vzdělávat se v oboru;
- loajálnost.
Popis pracovní pozice:
- pracovník v sociálních službách v NZDM Rachot v Šumperku;
- jedná se o pracovní poměr na 1,00 úvazek, provoz pondělí - pátek;
- předpokládaný nástup září 2020;
- mzdové zařazení dle vnitřní mzdové směrnice (4. mzdová třída), dle praxe v rozpětí 19.600 Kč až 24.000 Kč
Pracovní doba 9:30-18:00 hod.
Zájemci o práci splňující uvedené požadavky, kteří včas odevzdají žádost o práci, motivační dopis a strukturovaný životopis (důležité uvést telefonní kontakt), budou telefonicky pozváni k ústnímu výběrovému řízení.
Informace k pracovní pozici podá:
Bc. Ľubica Hanáková, vedoucí NZDM Rachot

Kontaktní osoba: Eva Mazáková
Telefon: 583211766
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj