• P
  • Administrativní pracovníci ve skladech

Administrativní pracovníci ve skladech

Zaměstnavatel: OVOCENTRUM V+V s.r.o.
Palackého 243

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI VE SKLADECH
POŽADUJEME: znalost práce na PC, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, důslednost, smysl vnímání kontextu věcí.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek, komunikace se zákazníky, vystavování daňových dokladů, načítání rozvozů zboží pomocí terminálu.
Směnnost: jeden týden ranní, dva týdny noční - 8 hodinové směny a tento cyklus se stále opakuje.
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 40000 Kč, příspěvek na stravování, příspěvek na nákupy ovoce 4x měsíčně, příspěvek na dovolenou 20000 Kč (po roce), Vánoční prémie
min. 10000 Kč (po roce).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 777 755 994 nebo e-mailem na sklad@ovocentrum.cz

Kontaktní osoba: Pavla Stuchlíková
Telefon: 777 755 994
Pozice určená pro region: Zlínský kraj