• P
  • Pracovník vstupní kontroly

Pracovník vstupní kontroly

Zaměstnavatel: ANBREMETALL a.s.
Rybníky 75

Pozice: Pracovník vstupní kontroly
KZ
Náplň: Vstupní kontrola a příjem materiálu, odběr a tavení kontrolních vzorků, měření vzorků na spektrometru, práce na PC, příprava a úklid pracoviště, plnění úkolů nadřízeného, dodržování zásad BOZP a PO dle školení
Výhody: Příspěvek na stravování, roční odměny, dodatková dovolená, vzdělávání v oboru, pevná pracovní doba, zázemí stabilní společnosti

Požadavky: znalost práce s PC, manuální zručnost, chuť pracovat, důslednost, základní znalost kovových materiálů

Nástup: možný ihned, do 30.11.2020, následné prodloužení
Mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč

Kontakt: Zachová Simona DiS., tel.: 318533109, e-mail: s.zachova@anbremetall.cz
Místo výkonu: ANBREMETALL a.s.
Rybníky č.p. 75
263 01 Dobříš

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Simona Zachová
Telefon: 318533109
Pozice určená pro region: Středočeský kraj