• P
  • Pracovníci CALL CENTRA

Pracovníci CALL CENTRA

Zaměstnavatel: Pracanti s.r.o.
Křižná 250

PRACOVNÍCI CALL CENTRA
Požadujeme: dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, základní znalost na PC.
Náplň práce: telefonní komunikace se zákazníky a řešení požadavků, oslovování zákazníků
s nabídkou dalších produktů a služeb, zodpovědnost za poskytnuté informace.
Pracovní doba: po-pá - ranní 8:00-16:30 hodin, odpolední 9:30-18:00 hodin.
Nabízíme: příspěvek na stravné nad ZP, zálohový systém, docházkový bonus.
První kontakt: telefonicky na číslech 733 531 150, 800 400 201 (bezplatná linka) v době od
9:00-17:00 hodin, e-mailem na pracanti5@seznam.cz nebo osobně v po-pá v době od 9:00-15:00 hodin na adrese Mostní 51/25 Valašské Meziříčí.

Kontaktní osoba: Roman Polášek
Telefon: 733 531 150, 800 400 201 (bezplatná linka)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj