• P
  • Sociální pracovník/ce v sociálně terapeutické dílně VKCI

Sociální pracovník/ce v sociálně terapeutické dílně VKCI

Zaměstnavatel: Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín o.p.s.
Na Rybníkách 1628

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÉ DÍLNĚ VKCI
Náplň práce: Zajištění poskytování SSL v soc. terapeut. dílně VKCI. Přímá práce s klienty vč. individuálního plánování. Jednání se zájemcem o službu. Poskytování základního poradenství. Spolupráce s rodinnými příslušníky a opatrovníky, externími odborníky, návaznými službami a dalšími institucemi. Vedení a kontrola dokumentace o poskytování SSL. Spolupráce na aktualizace standardů kvality SSL a metodikách. Administrativa spojená s výše uvedeným. Účast na propagačních akcích. Další informace najdete na www.vkci.cz .
Nabízíme: vzdělávání, možnost absolvování sebezkušenostního výcviku, pravidelné supervize, konzultace s externími odborníky - prostor k růstu, 5 týdnů dovolené, firemní akce, neformální a přátelské pracovní prostředí
První kontatk: zašlete CV a 5 motivačních vět na e-mail: vkci@vkci.cz

Kontaktní osoba: Soňa Zelíková
Telefon: vkci@vkci.cz
Pozice určená pro region: Zlínský kraj