• ODBORNÝ PRACOVNÍK PROJEKTU POVEZ II - Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců I

ODBORNÝ PRACOVNÍK PROJEKTU POVEZ II - Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců I

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Bořkovská 572

Hlavní náplň činnosti:
- Příjem žádostí o příspěvek, kontrola jejich formální správnosti.
- Komunikace se zaměstnavateli a dohled nad realizací vzdělávacích aktivit.
- Zajišťování přijmu a kontroly vyúčtování vzdělávacích aktivit a poskytnutých
příspěvků na mzdy.
- Příprava podkladů pro zprávy o realizaci projektu, vč. žádosti o platby a podklady pro
ekonomické útvary.
- Zajišťování přípravy podkladů pro hodnocení hodnotící komisí.
- Kontrola plnění povinností žadatele, vyplývající z Dohody o poskytnutí příspěvku a
příslušných právních předpisů.
- Organizace odborných seminářů pro zaměstnavatele.
- Zajištění publicity projektu v rámci regionu.

Kvalifikační a další požadavky:
- vzdělání střední s maturitní zkouškou
- znalost práce na PC MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
- prezentační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost, schopnost týmové práce a
aktivní přístup
- svéprávnost, bezúhonnost
- dobrá znalost českého jazyka
- odolnost vůči stresu
- praktické zkušenosti se vzděláváním dospělých výhodou
-řidičský průkaz sk. B výhodou
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo
občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a
splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po
zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. října 202

Kontaktní osoba: Priščáková
Pozice určená pro region: Liberecký kraj