• P
  • Procesní inženýr - analýza výroby

Procesní inženýr - analýza výroby

Zaměstnavatel: LEGO Production s.r.o.
Jutská 2779

Požadujeme:
výbornou znalost českého a anglického jazyka, znalost Quality a LEAN principů, znalost technické dokumentace, znalost bezpečnostních a ergonomických pravidel, pokročilá znalost práce na PC (MS Office, SAP), ochota cestovat cca 30 dní v roce.
Zkušenost alespoň 3 roky v engineeringu.

Pracovní náplň:
navrhování a optimalizování výrobních procesů, řešení požadavků výroby ohledně novinek a jejich testování.

Nabízíme:
příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době, dotované stravné, přéspěvek na nákup ve firemním obchodě, fitness, skupinová cvičení a masáže zdarma ve firmě.
Možnost ročního bonusu, 25 dní dovolené, den placeného volna během vánočních svátků, celofiremní akce, dáírky k výročí ve firmě.

Telefonický kontakt: Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.

Kontaktní osoba: (call centrum) Zelená linka
Telefon: 800 111 119
Pozice určená pro region: Středočeský kraj