• P
  • PRACOVNÍK/CE LOGISTIKY S FRANCOUZŠTINOU

PRACOVNÍK/CE LOGISTIKY S FRANCOUZŠTINOU

Zaměstnavatel: s. n. o. p. cz a.s.
Stanislava Maliny 452

PP na dobu určitou - zástup za MD.
POŽADUJEME :
- SŠ/VŠ vzdělání
- Velmi dobrou znalost FJ (úroveň B2) + komunikativní znalost AJ
- Znalost MS Office ; SAP výhodou
- Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE :
- Komunikace se zákazníkem
- Příjem předpokladů a objednávek zákazníků a jejich zpracování do SAP
- Práce se zákaznickými portály
- Objednávky dopravy pro expedice, kontrola plnění expedic
- Zpracování statistických indikátorů
- Úpravy příslušné dokumentace (úvodní listy, balicí předpisy, atd.)
- Řízení logistických reklamací
NABÍZÍME:
- 13. mzda
- Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) 4 000 Kč - 8 000 Kč ročně
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění 1 200 Kč - 1 800 Kč měsíčně
- Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
- Bohatý zaměstnanecký benefitní program
První kontakt:; Kalábová Vendula Mgr., tel.: 382 901 301, e-mail: vkalabova@snop.eu nebo osobně na uvedené adrese.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Francouzština

Kontaktní osoba: Vendula Kalábová
Telefon: 382 901 301
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj