• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka)

Pracovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka)

NÁPLŇ PRÁCE: pracovník/ce v sociálních službách (pečovatelka) - provádění pečovatelských služeb v domácnostech seniorů (péče o domácnost, nákupy, úklid, os.hygiena, stravování, doprovod, dohled…)
POŽADAVKY: min. vzdělání - vyučení (nemusí být v oboru), řidič sk.B (os.auto), základní znalost práce na PC, komunikativní a společenský přístup, ochota vzdělávání
NABÍZÍME: výhledově se počítá s uzavřením prac. poměru na dobu neurčitou, dlouhodobé a stabilní zaměstnání, zvýhodněné stravování, bezplatné vzdělávání, penz.připojištění, FKSP…
KONTAKT: osobně (Dům s pečovatelskou službou Polička, Družstevní 970, Polička), telefonicky (po-pá 7-15.30h), e-mailem

Kontaktní osoba: Irena Smolková
Telefon: 461 753 122, 730 892 031
Pozice určená pro region: Pardubický kraj