• P
  • Pracovník v sociálních službách - obědy

Pracovník v sociálních službách - obědy

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce spojené se zajištěním obědů pro klienty (veškerá manipulace s jídlonosiči, rozdělování stravy do jídlonosičů, rozvoz a donáška obědů do domácnosti klientů nebo do Domů s pečovatelskou službou, úklid v prostorách určených pro zaměstnance CSSP)
- úkony pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla

POŽADAVKY:
- min. střední odborné vzdělání s výučním listem
- odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 výhodou
- samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi);
- diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu;
- trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- praxe v oboru výhodou
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz skup. B

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, firemní akce, vzdělávání.

Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení :
- plný pracovní úvazek
- platová třída 4 (základní platový tarif 17 770,- až 22 570,- Kč dle započitatelné praxe + osobní příplatek po zapracování)
- nerovnoměrně rozvržená pracovní doba vč. víkendů, svátků
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- nástup dle dohody

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně (CSSP Chrudim, Soukenická 158) v hodinách od 7:00 od 15:00 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
Telefon: 469 638 209, 731 630 643
Pozice určená pro region: Pardubický kraj