• Pracovník v sociálních službách v denním stacionáři Pohoda

Pracovník v sociálních službách v denním stacionáři Pohoda

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Strojařů 1141

Místo výkonu práce: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim-Denní stacionář Pohoda
Strojařů č.p. 1141, Chrudim IV
Požadavky na uchazeče:
-min. střední odborné vzdělání s výučním listem
-odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 výhodou
-samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi)
-diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
-empatický přístup a kladný vztah k osobám s různými hendikepy
-zkušenosti s individuálním plánováním u klienta výhodou
-samostatná práce na PC (Word, tabulky, internet…) - základní znalost
-trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost
-praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
-zajímavé finanční ohodnocení
-zaměstnanecké benefity
-práci v příjemném a stabilním kolektivu
-motivující zázemí organizace
Pracovní náplň:
V souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. a prováděcí vyhlášky č. 505/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, provádí úkony osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, nebo zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc a podporu jiné fyzické osoby - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy, spolupracuje na výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činnostech, apod.
Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení:
-zkrácený pracovní úvazek
-platová třída 5
-základní platový tarif 18.520,- až 24.420,- Kč dle započitatelné praxe
-zvláštní příplatek 750,- Kč/ měsíc
-osobní příplatek po zapracování
-pracovní doba pondělí - pátek 7:00 - 15:30 hodin dle dohody
-pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodl

Kontaktní osoba: Sona Roušarová
Telefon: 469 638 209,731 630 643
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj