• P
  • Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel: Rodinná energie a.s.
Na Lánech 764

POŽADUJEME: Jak si Vás představujeme? Výborné komunikační a prezenční dovednosti
ovládat správu OS Windows a kancelářských aplikací MS Officem, rychle se orientovat v IT prostředí
psaní všemi deseti prsty , proaktivní řešení úkolů s pro-klientským přístupem, spolehlivost a loajalita
dokončené středoškolské vzdělání
NÁPLŇ PRÁCE:
komunikace s obchodníky s elektřinou a plynem
vyřizovat požadavky zákazníků na infolince nebo přes email a poštu
pracovat v našem vlastním informačním systému pro obsluhu zákazníků
zadávat požadavky v systémech OTE, ČEZ, Innogy, EON,
NABÍZÍME: Pro šikovné kolegy příležitost pro kariérní růst, Stravenky v hodnotě 123 Kč/den.
Úsporu za elektřinu a plyn díky zaměstnaneckému tarifu pro vás a další 3 odběrná místa.
Firemní akce - teambuildingy, vánoční večírek
Základní plat 21.000 + pravidelné bonusy
mobilní telefon a PC
KONTAKT: Vaše životopisy zasílejte na email: poptavky@rodinna-energie.cz

Kontaktní osoba: Lukáš Pešek
Telefon: 770 138 770
Pozice určená pro region: Pardubický kraj