• P
  • Sociální pracovník

Sociální pracovník

Zaměstnavatel: B.E.Z.va Nejdek o.p.s.
U Jeslí 565

Kontakt: Jirušová Renata, tel.: 605 479 062, e-mail: renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Náplň práce:
přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce), převážně v odpoledních hodinách
organizace volnočasových, preventivních a seberozvojových aktivit
spolupráce na rozvoji služby
administrativní činnost
Očekáváme:
odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.
znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
dobré komunikační dovednosti
empatie
kreativita
Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci
možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
flexibilní pracovní úvazek
Zájemce žádáme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu e-mailem na adresu: renata.jirusova@bezvanejdek.cz

Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: 605 479 062.

Kontaktní osoba: Renata Jirušová
Telefon: 605 479 062
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj