• P
  • Pracovník v sociálních službách-noční služby

Pracovník v sociálních službách-noční služby

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadujeme:
-odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 výhodou
-samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi);
-diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu;
-trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost
-praxe v oboru výhodou, ŘP výhodou
Nabízíme:
-práci v příjemném kolektivu
-stabilní zázemí organizace
Pracovní doba: 19:00 - 7:00 hod.
Pracovní náplň:
Poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7.00 - 15.00 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Soukenická č.p. 158, Chrudim II Po-Pá 7.00 - 15.00 hod.

Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
Telefon: 469 638 209, 731 630 643
Pracovního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Pozice určená pro region: Pardubický kraj