• P
  • Pracovník v sociálních službách

Pracovník v sociálních službách

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
Lázeňská 462

Místo pracoviště:
- Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: batalova.dana@diakonie-stred.cz
- tel.: 734 809 127

Upřesňující údaje:
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Nástup: ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
" poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
" doprovody klientů Domova k lékařům, na nákupy a společenské akce (dovozy služebním vozem)
" zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech
" příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory
" individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:
" základní nebo střední vzdělání
" zájem o práci s cílovou skupinou
" aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
" znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
" komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
Výhodou:
" zkušenost s prací se seniory
" kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" nárůst mzdy po zkušební době
" supervizní a metodickou podporu
" možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
" po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
" možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
" práci v malém kolektivu
" další vzdělávání
" příspěvek na stravování
" zázemí stabilní organizace
Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice vhodná pro cizince - min. znalost češtiny na úrovni A1
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, ozvěte se nám.
Připojte se k našemu tým

Kontaktní osoba: Dana Batalová
Telefon: 734 809 127
Pozice určená pro region: Středočeský kraj