• Pracovník obchodního oddělení / zákaznický servis - sportovní e-shop

Pracovník obchodního oddělení / zákaznický servis - sportovní e-shop

Zaměstnavatel: MASTER SPORT s. r. o.
1. máje 69

Pracoviště: Provozní 5560/1b, Ostrava - Třebovice
1. kontakt e-mailem. Své životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail a to jen v případě, že splňujete všechny naše požadavky.

Popis pozice:
- zpracovávání požadavků a objednávek zákazníků
- vystavování faktur
- komunikace se zákazníky - zákaznická linka, email
- administrativa spojená s provozem na obchodním oddělení

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- orientace ve sportovních potřebách
- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- práce na PC
- obchodní duch, týmový hráč
- výborná komunikativnost, základy účetnictví výhodou

Nabízíme:
- práci na HPP (doba určitá 1/2 roku s možností prodloužení smlouvy a následného přechodu na dobu neurčitou)
- nástupní mzda 18 000 Kč hrubého, po zapracování prémie 2 000 - 8 000 Kč dle výkonu
- práci v perspektivní firmě v přátelském kolektivu
- zaměstnanecké benefity (stravenky, nákup za zaměstnanecké ceny)
- pracovní doba Po-Pá

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Daniela Lazarová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj