• Pracovník/pracovnice v sociálních službách - aktivizační pracovník

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - aktivizační pracovník

Zaměstnavatel: ALMA MATER, o.p.s.
Dukelská 1142

Náplň práce: zajišťování aktivizačních činností pro uživatele (dopolední skupinové aktivity, individuální práce s uživateli, doprovody na výlety a další akce, …). Praxe v obdobném zařízení je výhodou ne podmínkou.
Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k seniorům, schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu, ochotu, flexibilitu, dobrý zdravotní stav, výpis z rejstříku trestů a slušné vystupování. Zpěv a hra na hudební nástroj výhodou.
Pracovní doba od pondělí do pátku od 9.00-14.00hod.
Nabízíme: masáže, obědy za 40 Kč.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz

Kontaktní osoba: Eva Benešová
Telefon: 734750821
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj