• P
  • Administrativní pracovník / pracovnice s polštinou

Administrativní pracovník / pracovnice s polštinou

Zaměstnavatel: ByBoom Lorenz s.r.o.
V Zátiší 810

Pracoviště: K Myslivně 2276/5, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem.

Jsme úspěšnou německou rodinnou firmou a pro naši pobočku v Ostravě hledáme vhodného kandidáta/ku s polským jazykem na úrovni rodilého mluvčího na práci v administrativě.

Náplň práce:
- aktivní komunikace s dodavateli a obchodními partnery v češtině a polštině
- administrativní činnost (zpracování interních a externích podkladů)
- aktivní práce s PC (interní systémy)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou (obor nerozhoduje)
- vynikající znalost polského jazyka slovem i písmem – úroveň rodilý mluvčí
- vynikající znalost českého jazyka slovem i písmem – úroveň rodilý mluvčí
- znalost dalšího cizího jazyka (AJ/NJ) výhodou
- dobrá znalost práce na PC
- vynikající organizační a komunikační schopnosti, umění vyjednávat
- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- pečlivost a loajalitu
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibillitu
- schopnost týmové práce a ochotu učit se novým věcem
- bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- stravenky
- jednosměnný provoz od 7:00 do 15:30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- komplexní zaškolení
- bezpečné pracoviště
- přátelskou atmosféru
- práce s jedinečnými a úspěšnými dětskými produkty

Nátsup ihned.

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština, Polština

Kontaktní osoba: Petr Lorenz
Telefon: 597 457 470
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj