• Odborný/á pracovník/ce v laboratorních metodách - Přírodovědní analytik/čka - di

Odborný/á pracovník/ce v laboratorních metodách - Přírodovědní analytik/čka - di

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Kontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání přírodovědecké nebo lékařské se zaměřením na mikrobiologii, atestace v oboru mikrobiologie nebo absolvování kurzu AKK výhodou, znalost AJ., znalost v oblasti molekulární biologie, praxe výhodou. Hlavní náplň činnosti: laboratorní diagnostika bakteriálních střevních infekcí, zaměřena zejména na typizaci stafylokoků, fenotipizace, MALDI-TOF MS, genotipizace, vyhodnocování dat. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:

" laboratorní diagnostika bakteriálních střevních a stafylokokových infekcí, zaměřena zejména na typizaci stafylokoků
" fenotypizace, MALDI-TOF MS, genotypizace, vyhodnocování dat

Požadujeme:
" VŠ vzdělání přírodovědecké nebo lékařské - se zaměřením na mikrobiologii
" znalost v oblasti molekulární biologie, praxe výhodou
" znalost AJ
" atestace v oboru mikrobiologie nebo absolvování kurzu AKK výhodou
Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci
- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružnou pracovní dobu
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování, závodní stravování
- dovolenou v délce 5 týdnů + 1 týden dodatkové dovolené
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školku
- možnost ubytování - dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru: 1. 11. 2020 nebo dle dohody

Motivační dopis doplně

Kontaktní osoba: Jana Kekláková
Telefon: 267 082 897
Pozice určená pro region: Praha