• P 
  • P 
  • Obráběč kovů 

Obráběč kovů

Zaměstnavatel: P Steel s.r.o.
Čáslavská 136

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslavská 136, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: Obrábění kovů dle technické dokumentace na horizontální vyvrtávačce TOS HP 100 (předpoklad modernizace). Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací. Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů. Odzkoušení vyrobených předmětů za použití základních měřicích a zkušebních přístrojů. Posléze dobrý pocit z dobře odvedené práce.
POŽADAVKY: Středoškolské vzdělání ve strojírenství. Praxi v obrábění kovů na frézkách, ideálně horizontální frézce. Znalosti ovládání běžných měřidel ve strojírenství, schopnost učit se, MIG/MAG svářečská praxe výhodou. Vazačská a jeřábnická praxe výhodou. Schopnost číst ve výkresové dokumentaci. Chuť pracovat a být za práci dobře odměněn.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na vzdělávání. Přátelská atmosféra menší výrobní společnosti. Různorodý charakter zakázkové výroby. Nadstandardní mzdové ohodnocení. 20 dní dovolené. Super pracovní kolektiv.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 8 do 15 hodin, na e-mailové adrese zasláním životopisu nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

odpovědět
Obráběč kovů
Kontaktní osoba: Tomáš Pokorný
Telefon: 604 209 802
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj