• P
  • Pracovník bazénů a koupališť vč. hotelových (plavčík)

Pracovník bazénů a koupališť vč. hotelových (plavčík)

Zaměstnavatel: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava bazénu pro terapie a cvičení pacientů
- práce spojené s odborným dohledem nad pacienty v bazénu
- přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů
- úklid prostor bazénu
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- kvalifikace pro pracovníky bazénů a koupališť, vč. hotelových bazénů do max. hloubky 160 cm (plavčík)
- minimální věk 18 let
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- časová flexibilita
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost
NABÍZÍME:
- možnost zkráceného úvazku
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, zvýhodněné závodní stravování, mobilní zvýhodněný tarif, čerpání FKSP
- týmovou spolupráci
- možnost prodloužení pracovního poměru
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosaženém vzděkání, dosavadních zaměstnáních, odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání vč. potřebné kvalifikace
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz

Kontaktní osoba: Zdeněk Radimecký
Telefon: 465 544 107
Pozice určená pro region: Pardubický kraj