• Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb

Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb

Zaměstnavatel: Ing. Karel Peter
Kubánské náměstí 1391

Kontakt e-mailem: karel.peter@4fin.cz

Náplň práce: sestavení vhodného obchodního týmu finančních poradců, výběr uchazečů, jejich zapracování, školení a podpora.
Požadujeme: min.středoškolské vzdělání zakončené maturitou, čistý trestní rejstřík, počítačová gramotnost,
komunikační dovednosti, cílevědomost, samostatnost, organizační schopnosti. Prodejní a manažerské zkušenosti výhodou. ŘP sk. B výhodou.
Nabízíme: nově získané zkušenosti v oblasti finančního poradenství, rychlý profesní růst, možnost tvorby a vedení vlastního týmu,
nadprůměrné ohodnocení a benefity, časovou flexibilitu, zázemí, vzdělávání a know how společnosti 4fin a.s.

Kontaktní osoba: Karel Peter
Pozice určená pro region: Praha