• PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
Plumlov 95

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní ředitelka Andělová, tel.kontakt: 582335016, 582394024 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod), e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Pracovní doba: Po-Ne - nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, 12 hodinové pracovní směny (6:00-18:00 hod.), nedělají se noční. Pracoviště: Soběsuky 95, 798 03 Plumlov.
Požadujeme: praxe v sociálních službách výhodou, vzdělání dle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – tj. minimálně ukončená ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (možno dodělat po nástupu) nebo vzdělání sociálního či zdravotního směru, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, týmovost a schopnost spolupráce, odolnost proti stresu, schopnost empatie a vcítění, kladný vztah k cílové skupině – senioři.
Náplň práce: pracovník v sociálních službách vykonává přímou obslužnou péči o osoby v pobytovém zařízení sociálních služeb při běžných denních činnostech, pomáhá při osobní hygieně a oblékání, roznáší a servíruje stravu, provádí mytí a dezinfekci pomůcek, manipuluje s čistým a znečištěným prádlem, provádí aktivizační činnosti s klienty, provádí individuální plánování dle metodiky aj.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP – na stravu či rekreaci aj., náročnou, ale zajímavou práci, zázemí stabilní organizace.

Kontaktní osoba: Yvona Andělová
Telefon: 582335016
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj