• P
  • MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

Zaměstnavatel: GALA a.s.
Západní 1

Nástup možný ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Hana Lambot Wiesinger, tel.: 582 314 264 nebo 736 510 793 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá: ranní směna: 6:00-14:00 hod., odpolední směna: 14:00-22.00 hod. Pracoviště: Západní 1/75, 797 32 Prostějov-Krasice.
Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, chuť do práce.
Náplň práce: obsluha ručně vedeného elektrického vozíku, manipulace s materiálem, obsluha vysekávacích a vyřezávacích strojů.
Nabízíme: měsíční prémie za splnění úkolových norem, podíl na hospodářském výsledku společnosti (13.plat), příspěvek na stravování, stabilní zaměstnání, práci na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Hana Lambot Wiesinger
Telefon: 582 314 264, 736 510 793
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj