• P
  • JUNIOR ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, ZÁKAZNICKÁ PODPORA

JUNIOR ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Zaměstnavatel: nanoSPACE s.r.o.
Vladislavova 250

PLNÝ ÚVAZEK NEBO DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE.
Hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu nanoSPACE, který by pomáhal s péčí o naše zákazníky a provozem e-shopu.
Náplň práce:
- Komunikace s našimi zákazníky přes e-mail a telefon
- Provádění změn v objednávkách na základě požadavků od zákazníků
- Vyřizování reklamací
- Administrativa spojená s provozem eshopu a interních systémů
Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- Komunikativnost, samostatnost a pracovitost
- Pozitivní myšlení a prozákaznický přístup
- Zapálení pro jednání s lidmi a hledání řešení
- Dodržování interních pravidel
- Chuť se učit něčemu novému a umět se rychle přizpůsobit
- Perfektní čeština slovem i písmem
- Organizovanost a pečlivost
Výhodou:
- Předešlá zkušenost ze zákaznického či obchodního oddělení vítána, není však podmínkou
Co nabízíme:
- Nástup možný ihned
- Pracovní telefon a notebook
- Zajímavá práce v příjemném mladém kolektivu
- Slevy zboží nanoSPACE pro tebe i tvou rodinu
- Flexibilní pracovní doba, možnost částečného homeoffice po zaškolení
- Práce na HPP i externě, či jejich kombinace nebo DPP
Kdo jsme:
NanoSPACE působí na trhu od roku 2012 a je prvním výrobcem na světě protiroztočových lůžkovin s nanovlákennou membránou. Současně je v České republice největším autorizovaným prodejcem nanovlákenných roušek, respirátorů a antivirových šátků . NanoSPACE je zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.
Pokud vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, pošlete CV se na lucie@nanoSPACE.cz, nezapomeňte přiložit motivační dopis.

Kontaktní osoba: Lucie Konečná
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj