• P
  • Pracovníci ostrahy - vrátní, strážní

Pracovníci ostrahy - vrátní, strážní

Zaměstnavatel: FAEE, s.r.o.
Lubenská 1588

Pracovní místo vhodné pro OZP.
Do naší společnosti přijmeme pracovníky/pracovnice na pozici Vrátní - Strážní.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, komunikativnost, chuť do práce, základní znalost práce s PC.
Nabízíme: HPP nebo zkrácený pracovní úvazek 30 h/týd., stálé zaměstnání na dobu neurčitou, pravidelný měsíční příjem, fyzicky nenáročnou práci, poskytnutí firemního oděvu, zajištění získání certifikátu.
Náplň práce: pochůzková činnost, obsluha kamerového systému, práce s PC, přepojování telefonických hovorů, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu, kontrola vozidel (jeho výbavy atd.)
Pracovní doba: stálá noční buď to od 22:00 do 6:00 hod. nebo od 18:00 do 6:00 hod.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. +420 770163314 (Po-Pá, 8:00-14:00 hod.) nebo e-mailem kariera@1lb.cz

Kontaktní osoba: Marie Bergmanová
Telefon: 770163314
Pozice určená pro region: Středočeský kraj