• P
  • PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - SKLAD/RECEPCE

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - SKLAD/RECEPCE

Zaměstnavatel: NOKIKA s.r.o.
Háj 328

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Ing. Červinková, tel. 739 221 355 (volat Po-Pá 8:00-16:00 hod.), e-mail:cervinkova@topsecurity.cz. Pracovní doba: ostraha ve skladu: Po-Pá 5:00-13:30 hod., ostraha na recepci: Po-Ne -12ti hodinové směny, 6:00-18:00 hod. (pracovní doba bude upřesněna po telefonu, nebo na osobní schůzce). Pracoviště: Háj 328 Kralice na Hané.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou, zkušenosti v oboru podmínkou.
Náplň práce: ostraha na recepci kontroluje a eviduje zaměstnance, provádí osobní prohlídky, kontroluje řidiče, dohlíží nad kamerovým systémem. Ostraha na skladě kontroluje dodržování BOZP, plombování vozidel.
Nabízíme: stabilní práci, pravidelný příjem, odměnovou složku dle výkonu.

Kontaktní osoba: Lucie Červinková
Telefon: 739221355
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj