• P
  • PROCESNÍ INŽENÝŘI (ZamK)

PROCESNÍ INŽENÝŘI (ZamK)

Zaměstnavatel: BATZ CZECH, s.r.o.
Ostravská 1671

C04 z:30/9/2020 (ZamK)
Náplň práce:
- zajistit a definovat industializaci projektů dle BATZ a zákaznických standardů
- industrializace procesů a specifikací
- příprava technické dokumentace, vývojového diagramu, PFMEA, plánu údržby
- vizuální pomoc
- základní programování nebo modifikace montážní linky
- práce dle dokumentace systému EMS
- trvalé zlepšování stávajících výrobních postupů a výrobních technologií s ohledem na ekonomické, kvalitativní a kvantitativní cíle dle standarů BMS
- aktivní spolupráce s mateřskou společností.
Jazykové požadavky:
- angličtina na úrovni C2 výhodou
- španělština na úrovni C2 výhodou.
Další požadavky:
- základní schopnosti v oblasti programování výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace a znalost "automotive" standardů výhodou
- schopnost samostatně organizovat a řídit svou práci, rozhodovat
- proaktivnost, týmový duch
- ochota cestovat, vysoká flexibilita
- koncepční myšlení
- profesionální chování.
Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- výuka cizích jazyků hrazená zaměstnavatelem
- firemní notebook a mobilní telefon.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba: Sabina Víchová
Telefon: 702 275 978
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj