• P
  • Pracovník/ce pobočky

Pracovník/ce pobočky

Zaměstnavatel: Okna Macek s.r.o.
Dlouhá 95

Pozice: Pracovník/ce pobočky

Požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce:
- Osobní jednání se zákazníky na pobočce - budete provádět kalkulace a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníka, připravovat a zpracovávat podklady pro uzavření smluv o dílo, zpracovávat požadavky zákazníků na zaměření, seřízení, reklamaci a opravu. Zajištění chodu pobočky, administrativní činnost spojená s pracovní pozicí.
- Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti.
- K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište PŘÍBRAM.
Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven.

Zaměstnanecké výhody:
- elektronická stravenka

Nástup od: 1.10.2020
Mzda: 17 800 Kč - 25 000 Kč
Místo výkonu práce: Okna Macek s.r.o., provozovna Příbram, Dlouhá č.p. 95, Příbram III, 261 01 Příbram 1

Kontakt:
Ing. Romana Lungová, tel.: 725 217 696, e-mail: prace@oknamacek.cz
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište PŘÍBRAM.

Kontaktní osoba: Romana Lungová
Telefon: 725 217 696
Pozice určená pro region: Středočeský kraj