• P
  • MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE S ELEKTROKVALIFIKACÍ

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE S ELEKTROKVALIFIKACÍ

Zaměstnavatel: BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice 673

A11 z:8/10/2020
Náplň práce:
- výroba, kompletace a montáž kabelových svazku
- kompletace elektrozásuvek
- zodpovědnost za elektrokontrolu dle vyhl. č. 50/1978 Sb.
- práce s měřícím zařízením elektro kontroly
- provádí předmontáže a montáže sedadel dle výrobní dokumentace.
Požadujeme:
- min. ÚSO se zaměřením elektro - slaboproud
- odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/78 Sb., minimálně § 6
- praxe v elektro oboru min. 1 rok.
- zkušenosti s měřením elektrických veličin
- zkušenosti s diagnostikou elektronických zařízení
- znalost čtení výkresové dokumentace
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost.
Nabízíme:
- dlouhodobé zaměstnání v moderním atraktivním prostředí nového závodu
- dvousměnný provoz
- motivující odměňování
- příplatky nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní připojištění
- zákonné a odborné vzdělávání
- dotované závodní stravování
- 23 dní dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days)
- zvýhodněný mobilní tarif
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměna za dárcovství krve.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Lenka Navrátilová
Telefon: 734 584 214
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj