• ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - SEKÁNÍ TRÁVY A STROJOVÉ MYTÍ HAL - NOVÁ VES

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - SEKÁNÍ TRÁVY A STROJOVÉ MYTÍ HAL - NOVÁ VES

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Nová Ves 66

PRVNÍ KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Do výrobního podniku v Okříškách u Nové Vsi, přijmeme kolegu na pravidelné strojové úklidy. Hledá se kolega, který rozumí strojům, je s koštětem kamarád a úklidy ho baví. Jste-li zručný a máte chuť pracovat mezi lidmi v oblasti úklidu, ozvěte se nám, rádi vás uvítáme ve svém skvělém týmu. Můžeme vám za to nabídnou dlouhodobý a pravidelný příjem s výplatou vždy do 15. dne následujícího měsíce.

Co vás čeká a nemine?
Strojní mytí hal + úprava vstupních hal, sekání trávy a jiné pracovní úkony spjaté s úklidem.

Směnnost: Práce od Po-Pá
Časový plán: Ranní od 6:00 - 14:00

V případě bližších dotazů neváhejte volat na níže uvedené telefonní číslo, rádi vám zodpovíme více.

Požadujeme
Čistý výpis rejstříku trestů
Ochotu a chuť pracovat
Spolehlivost
Pečlivost
Samostatnost
Manuální zručnost

Nabízíme
Nástup možný IHNED
Pracovní dobu 20 - 40 h/týden
Příjemné pracovní prostředí
Práci na HPP/DPČ/DPP
Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
Mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci

Plný nebo zkrácený úvazek.
Místo vhodné pro OZP !!!

Kontaktní osoba: Božena Tomešová
Telefon: 602 391 266 PO-PÁ 9:00 -14:00 hod.
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina