• P
  • Sociální pracovník/ce

Sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel: Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Žerotínova 1568

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE
POŽADUJEME: odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách, orientaci v legislativě vztahující se k poskytování sociálních služeb, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, flexibilita, odpovědnost, kreativitu, samostatnost, cílevědomost, empatický přístup
zdravotní způsobilost, občanskou a morální bezúhonnost, dobrou znalost práce na PC
(MS Office), řidičský průkaz tř. B - aktivní řidič.
NÁPLŇ PRÁCE: řešení nepříznivé sociální situace osob, rodin, skupin nebo komunit s využitím metod a technik sociální práce, která je souhrnem odborných činností a postupů k řešení sociálních problémů a utváření žádoucích životních podmínek pro sociální fungování jedince, skupiny či komunity a podporující sociální spravedlnost, sociální soudržnost, prosazování lidských práv, sociální změnu a rozvoj a respektování lidské důstojnosti. Koordinace zaměstnanců v přímé péči.
NABÍZÍME: stravování, možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: písemné nabídky doplněné životopisem s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, kopií dokladu o požadovaném vzdělání
zašlete prosím na e-mailovou adresu tatana.olejnickova@sluzbyvsetin.cz
ov. 19.10.

Kontaktní osoba: Jitka Vilémová
Telefon: 571 412 142
Pozice určená pro region: Zlínský kraj