• SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - DOHOD O VÝKONU PĚSTOUNSKÉ PÉČE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - DOHOD O VÝKONU PĚSTOUNSKÉ PÉČE

Zaměstnavatel: Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
Bezručovo nám. 474

Profesní životopis s uvedením telefonního čísla a e-mailu spolu s motivačním dopisem zasílejte personalistovi, pan Dadák, e-mail: dadak@ssp-ol.cz nejpozději do 31. 10. 2020, nebo paní Mgr. Zuzana Černá, tel.: 725 477 749. Pracovní doba: Pružná pracovní doba (vše o domluvě). Pracoviště: Bezručovo nám. 9, Prostějov.
Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník a §49a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou, znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, výhodou praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí, v sociálních službách, zkušenosti v práci s rodinou, ideálně v oblasti náhradní rodinné péče, schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými, schopnost konstruktivní komunikace, empatie, flexibilita, samostatnost, schopnost držet hranice, profesionální přístup, ochota dále se vzdělávat, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou, znalost práce na PC (MS Windows, MS Office).
Náplň práce: doprovázení pěstounských rodin v rámci dohod o výkonu pěstounské péče především terénní formou v regionu Prostějovska.
Nabízíme: stravenky, Fokus Pass, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, supervize, pololetní odměny, pružná pracovní doba, zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí.

Kontaktní osoba: Emil Dadák
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj