• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE SEKRETARIÁTU

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE SEKRETARIÁTU

Zaměstnavatel: Casta a.s.
Pražská 467

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: administrativní agenda

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 a 7:30 - 16:00 hod., střídavě

Požadujeme: vzdělání v oblasti administrativa, AJ nebo NJ výhodou, podmínkou MS OFFICE (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se

Nabízíme: příspěvek na životní pojištění po 1 roce, sick days, bonusová dovolená dle odpracovaných let, příspěvek na stravování, podpora v dalším vzdělávání, práce v přátelském kolektivu

Kontakt: Ing. Lucie Dolejšová, tel.: 737 268 961, e-mail: kariera@castapisek.cz

Požadujeme
Ekonomika

Kontaktní osoba: Lucie Dolejšová
Telefon: 382 201 261, 737 268 961
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj