• P
  • Sociální pracovník

Sociální pracovník

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Soukenická 158, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: Vykonávání činnosti specifikované v ust. § 109 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
POŽADAVKY: Min. vyšší odborné vzdělání v sociálním oboru podmínkou. Trestní a občanská bezúhonnost. Praxe na obdobné pozici výhodou. Orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou. Organizační a komunikační dovednosti, samostatnost a flexibilita, příjemné vstupování. Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajímavé finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace. Stálé zvyšování odbornosti.
TYP ÚVAZKU, DÉLKA PRACVONÍHO POMĚRU A FINANČNÍ OHODNOCENÍ: Plný pracovní úvazek, tj. 40 hodin/ týden. Platová třída 10. Základní platový tarif 24 300,- až 35 820,- Kč dle započitatelné praxe. Osobní příplatek po zkušební době. Pružná pracovní doba. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - zástup za dlouhodobou nemoc a mateřskou dovolenou. Nástup dle dohody.

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle PO - PÁ od 7 do 15 hodin, na e-mailové adrese prostřednictvím životopisu a motivačního dopisu nebo přímo na provozovně Centrum sociálních služeb Chrudim, Soukenická 158, Chrudim.. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
Telefon: 469 638 209, 731 630 643
Pozice určená pro region: Pardubický kraj