• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE V RUMUNSKÉM JAZYCE / ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE V RUMUNSKÉM JAZYCE / ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Zaměstnavatel: Expedo s.r.o.
V Kasárnách 909

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Kasárnách č.p. 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ: překlady z českého jazyka do rumunského jazyka
POŽADUJEME:
- znalost daného jazyka slovem i písmem na úrovni B
- u rodilých mluvčích požadujeme dobrou znalost českého jazyka
- organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, zodpovědnost
- pozitivní přístup k práci
- aktivní znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
- nadprůměrné stabilní platové ohodnocení
- zajímavou práci v dynamicky rozvíjející se společnosti
- rodinné prostředí a individuální přístup.
KONTAKT: telefonicky 7.30 - 15 hodin nebo e-mailem

Kontaktní osoba: Zlatuše Venigerová
Telefon: 737 446 573
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj