• P 
  • P 
  • ZDRAVOTNĚ-SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE do LDN Jaroměř 

ZDRAVOTNĚ-SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE do LDN Jaroměř

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Národní 83

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), jednosměnný provoz. Nástup leden 2021. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: poskytování preventivní, diagnostické a rehabilitační péče v oboru zdravotně sociální péče; ošetřovatelská péče a uspokojování sociálních potřeb pacienta; psychosociální podpora v průběhu léčby; poskytování základního sociálně-právního poradenství v oblasti nemocenského pojištění, pracovního práva, sociální politiky, sociálního zabezpečení; poskytování informací o možnostech následné péče pro pacienty.

Požadavky: vzdělání dle § 10 zák. č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; trestní bezúhonnost, příjemné vystupování.

Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získání nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

odpovědět
ZDRAVOTNĚ-SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE do LDN Jaroměř
Kontaktní osoba: Eva Jará
Telefon: 728 215 931
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj