• P
  • *Pomocný pracovník autoservisu

*Pomocný pracovník autoservisu

Zaměstnavatel: Autocentr Servis TDG, s.r.o.
Hranice 84

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
základování, tmelení, broušení, maskování, bodové lakování, leštění, míchání barev, lakování.

Požadujeme:
znalost moderních přístupů k lakování; samostatnost, spolehlivost, pracovní disciplína - podmínkou; praxe v oboru vítána. Vyučení v oboru není podmínkou; praxe v příbuzném oboru vítána

Nabízíme:
servis vlastního vozu za režijní náklady, možnost pružné pracovní doby; možnost profesního růstu

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Vlastimila Tůmy:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tdg@volny.cz;
- telefonicky (08,00 - 10,00hod.) na čísle 603 295 985;
- osobně (pouze po předchozím telefonickém dohovoru) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Autocentr Servis TDG, s.r.o., Hranice III-Velká č.p. 84, 753 01 Hranice 1

Kontaktní osoba: Vlastimil Tůma
Telefon: 603295985
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj